Genel Müdürümüzün Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Genel Müdürümüz Cemal Erkoç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınlamıştır.

Genel Müdürümüz Cemal Erkoç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınlamıştır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde 19 Mayıs 1919’da başlayan Milli Mücadelemizin, Büyük Zaferle noktalanmasını takiben, Büyük Önder Atatürk’ün, “Türk Milletinin tabiat ve şiarına en uygun idare, Cumhuriyet idaresidir.” dediği Cumhuriyetimizin ilanının 96. yıldönümünü büyük bir gurur, coşku ve heyecanla kutluyoruz.

 

Milletimizin bağımsızlığından ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini tüm dünyaya ilan eden Cumhuriyet, çağdaş dünyada hak ettiğimiz yeri alma kararlılığımızın da göstergesi olmuştur. Cumhuriyetle yönünü belirleyen ve muasır medeniyetler seviyesini aşma hedefini gerçekleştirmek için 96 yıldır büyük çaba gösteren Türkiye, yoluna kararlılıkla devam edecektir.

 

Sayın Erkoç mesajında son olarak “Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, Kahraman silah arkadaşlarını, Ülkemiz, Bayrağımız, Milletimiz ve Dinimiz uğruna canlarını gözünü kırpmadan feda eden tüm Şehitlerimizi ve Gazilerimizi bu münasebetle bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla yad ediyor, Aziz milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyorum” sözlerine yer verdi.

Tür DOSYA İNDİR