Genel Müdürümüzün Kurban Bayramı Mesajı

Genel Müdürümüz Cemal Erkoç, 11 Ağustos Pazar günü idrak edeceğimiz mübarek Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Genel Müdürümüz Cemal Erkoç, 11 Ağustos Pazar günü idrak edeceğimiz mübarek Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında; “Birlik, beraberliğin ve paylaşmanın en üst seviyede yaşandığı, duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı Kurban Bayramı'na bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi, saygı ve muhabbetlerin geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği dargınlıkların giderildiği, günlerdir. Bütün bu değerleri barındıran Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı ifade etmektedir.

Asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi değerlerimizden biri olan Kurban Bayramı’nı en güzel biçimde değerlendirerek kalbimizi iyiliklere, güzelliklere, hayırlara açmalı, hayatımızda hoşgörüyü egemen kılarak birlik ve dirliğimizi güçlendirmeliyiz. Ailemizden ve yakınlarımızdan başlayarak bayram iklimini ulaşabildiğimiz tüm kardeşlerimizle paylaşmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin, tüm İslam âleminin ve personellerimizin Kurban Bayramlarını en kalbi duygularımla tebrik eder ailece nice bayramlara ulaşmalarını temenni ederim” dileklerinde bulundu. 

MOTAŞ A.Ş. Genel Müdürü
 Cemal ERKOÇ    
    

Tür DOSYA İNDİR