GÜRKAN: HER ŞEY VATANDAŞLARIMIZIN RAHATI VE SAĞLIĞI İÇİN

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ESENLİK Kimya Fabrikasını ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ESENLİK Kimya Fabrikasını ziyaret etti.

Başkan Gürkan’a yapmış olduğu ziyarette, Büyükşehir Genel Sekreteri Cemal Noğay, ESENLİK Genel Müdürü Ata Ünlü ve personeller eşlik etti.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ESENLİK Kimya Fabrikasını ziyaret ederek ESENLİK Genel Müdürü Ata Ünlü’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Korona virüsü ile ilgili ülkemiz genelinde ve şehrimizde yerelde bazı önlemler alıyoruz. Dün Valimizle bir toplantı yaparak hükümetimizin aldığı kararları yerele uygulama adına neler yapabiliriz bunları değerlendirdik. Toplu taşıma araçlarından vatandaşların toplu bulunduğu alanların ilaçlanmasına kadar birçok noktada ilaçlama çalışmalarımız devam ediyor. İlaçları da kendi tesislerimizde üretiyoruz. Temizlik ürünlerine karşı yoğun talep sonrası ESENLİK tesislerimizde kapasitenin artırılmasını kararlaştırdık.  Vatandaşımız temizlik ve kolonya gibi ürünlere yoğun talepte bulununca bir tedirginlik oluştu. Vatandaşlarımız korkmasınlar bizim tesislerimizde şehrimize hatta çevre illere yetecek kadar üretim yapılmaktadır. Vatandaşlarımız aldığımız tedbirlerden korkmasın her şey vatandaşlarımızın rahatlığı ve sağlığı içindir. Fabrikamızda bu üretimi yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Tür DOSYA İNDİR