Personelimiz İftarda Buluştu

Her yıl düzenlediğimiz iftar programımızı bu yıl da gerçekleştirdik

İftar programımıza Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır, Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Sarılar, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Alican Bozkurt, şirketimizin eski genel müdürlerinden Park ve Bahçeler Daire Başkanı Hasan Alıcı, Genel Müdürümüz Enver Sedat Tamgacı, birim müdürlerimiz ve personelimiz katıldı.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU YAPILDI

Programda kısa bir konuşma yapan Sayın Başkanımız, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Malatya’ya hizmet eden belediyenin bir parçası olan şirketimizin hizmet çıtasını sürekli yukarı taşıdığını, halkın memnuniyetini üst seviyelere taşımak için gayret ettiğini belirterek; “Malatya halkının belediyemizin hizmetlerinden memnun olduğunu görüyorum. Bu memnuniyette şirketinizin payı büyüktür. Sizler günün her saatinde halkla muhatapsınız. Birebir iletişim içerisindesiniz. Sahadaki görünen yüzümüzsünüz. Demek ki öyle sağlam, öyle seviyeli bir bağ kurmuşsunuz ki ve öyle dengeli, öyle hassas bir hizmet veriyorsunuz ki halk sizden, dolayısıyla belediyemizin hizmetlerinden memnun kalıyor. Bundan dolayı şirket çalışanlarınıza teşekkür ediyorum. Bu manada gayretlerinizi sürdürmenizi bekliyorum” ifadelerine yer verdi.

Personelin kaynaşması, birlik ruhunun pekişmesi ve takım ruhunun gelişmesi için verilen iftar yemeğine tüm personelin katılabilmesi için bir hafta sonra ikinci bir programın tertipleneceği hatırlatıldı

Tür DOSYA İNDİR