“Tertemiz Araçlarla Güvenli Yolculuklar”

Müşteri memnuniyetini önceleyen kurumumuz, yolcularını daha temiz ve daha hijyenik bir ortamda taşımak için araçlarda günlük temizliğin yanı sıra detaylı temizlik yapmayı da sürdürüyor.

Binlerce yolcuya hizmet veren toplu taşım araçlarımız, servis dönüşü garajlarda her gece temizlik ünitesi tarafından iç-dış temizlikten geçirilerek sabah servise hazır hale getiriliyor.

Gün sonunda seferlerini tamamlayarak garaja çekilen araçlar, düzenli olarak kirden arındırılarak ve zararlı organizmalara karşı dezenfekte edilerek güvenli hale getiriliyor. Günlük yapılan temizliğin yanında şirket bünyesinde kurulan özel bir ekip tarafından da tüm araçlar dönüşümlü olarak detaylı temizliğe tabi tutularak Malatyalıların daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda seyahat etmeleri sağlanıyor.

Yolcularımızı daha temiz, daha hijyenik araçlarla taşımak için yapılan detaylı temizlikle araçların her tarafı temizlendikten sonra ilaçlanarak mikroplardan arındırılıyor.

Temizlik işlemlerine ek olarak araçlar, mekanik bakım öncesi ve sonrasında da temizleniyor. Kullanılan temizlik maddeleri uygulanan yüzeye uygun şekilde seçiliyor. Araçların bağlı bulunduğu garajlarda gece geç saatlerde uygulanan temizlik ve dezenfekte işlemleri sayesinde araçlar, her türlü mikrop ve zararlı organizmalara karşı güvenli hale getiriliyor.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

Tür DOSYA İNDİR