Fuar Alanı İçin Otobüs Seferleri

23. Uluslararası Malatya Kültür Sanat etkinlikleri ve Kayısı Festivali nedeniyle, Mişmişpark Fuar alanına otobüs seferleri düzenlenecektir
17 Temmuz Pazar Gününden itibaren 14.00 – 24.00 saatleri arasında, her saat başı Kapalı Çarşı yanı Emekliler Parkı önünden Mişmişpark Fuar Alanına otobüs seferleri düzenlenecektir. Otobüsler, emekliler Parkı önünden hareket ederek, Atatürk Caddesi, Mehmet Buyruk Caddesi güzergâhını takip ederek, Çöşnük Kavşağından Çevre Yoluna devam edip, Mişmişpark Fuar alanı Girişine kadar gidecek ve yolcularını bırakarak geri dönecektir. 17-21 Temmuz Tarihleri Arasında 10 Dakikada Bir Karşılıklı Seferler Yapılacaktır. Kayısı Festivali ve Fuarı süresince vatandaşlarımızın Mişmişpark Fuar alanına ulaşımını sağlamak için 17-21 Temmuz tarihleri arasında güzergâha ek otobüsler ilave edilecektir.

Öte yandan Üniversite hattında da otobüs ve trambüs seferleri normal olarak devam edecek olup, isteyen vatandaşlar bu hattaki otobüs ve trambüsleri kullanarak da Fuar Alanına gidebileceklerdir.

Tür DOSYA İNDİR