Yeni Dönemde Yeni Hatlar Açıyoruz - Motaş AŞ - Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri

Yeni Dönemde Yeni Hatlar Açıyoruz

Malatya’da toplu ulaşımın büyük çoğunluğunu yürüten şirketimiz, yeni dönemde yeni hatlar açarak hizmet alanını genişletiyor

2017-2018 Eğitim Öğretim dönemiyle ilgili bir dizi önlem alan kurumumuz, yolcu yoğunlunun oluştuğu bölgelerin sefer aralıklarını yeniden düzenlerken talepler doğrultusunda yeni hatlar da açıyor.

Bu kapsamda 2E isminde yeni bir güzergah açarak halkımızın hizmetine sunuyoruz. Devamlı olarak hizmet ağını genişleten ve hizmet kalitesini üst düzeye çıkarmaya çalışan kurumumuz, 11 Eylül 2017 tarihinden itibaren 2E kodlu yeni bir hat açıyor. Merkez Üniversite Durağından 30 dakikada bir kalkacak olan araçlarımız, MAŞTİ-Bostanbaşı-Galericiler Sitesi-Yakınkent-Manas Evleri güzergahını takip edecektir.

Önümüzdeki günlerde zirveyi hedefleyen gelişmelere hazırlanırken, Üniversite öğrencilerine yönelik toplu ulaşımda bazı yenilikleri de önümüzdeki günlerde hayata geçireceğiz. Trambüs hattı ile ilgili yeni planlamalar ve hattın uzatılması gibi yeniliklerle Malatya halkına toplu taşımada seyahat keyfi yaşatacağız.

Tür DOSYA İNDİR